Seznam výrobků výrobce HAMIRO PLUS s.r.o.

Firma Jakro s.r.o. vznikla v roce 1994 v Novém Boru na severu Čech. Navázala na dlouholetou tradici celosvětově známé firmy HAMIRO ve výrobě panenek a houpacích hraček.


Hračky panenky a mimina vyrábíme v různých velikostech od 20 do 65 cm, v různých provedeních - celoplastové, kombinace plast-textil, a celotextilní, v různých oblečcích, které dodáváme i samostatně. Zároveň s panenkami firma Jakro s.r.o. vyrábí i houpací zvířata - pejsky, oslíky a koně, na kovových houpadlech, které jsou u dětí i rodičů velice oblíbené pro svoji stabilitu a pevnost.


Všechny naše hračky jsou testovány zkušebním ústavem v Českých Budějovicích a vyhovují evropské normě o bezpečnosti hraček EN 71.


Máme své vývojové středisko, které na základě fotografie, náčrtu či návrhu vyrobí pro zákazníka vzorek. Touto cestou se snažíme uspokojit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Výrobní kapacita firmy nám umožňuje vyrobit i několikatisícové série v krátkých termínech.


Našimi nejznámějšími reklamními výrobky jsou: Pes Novák, Kominíček Wüstenrot, Medvídek Hamé, Jahoda, Malina a Konvička Teekane, Slon, Opička Fixies, autíčko a postava škoda yety a mnoho dalších reklamních předmětů pro zákazníky v tuzemsku i zahraničí.


Vzhledem k plně vybaveným plast + kovo dílnám, vyrábíme spolu s hračkami i různé polotovary potřebné pro výrobu plušových hraček a panenek (např. plastové oči, nosy, podložky, třmeny apod.) a jiné výrobky z plastů a kovů.

na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 34 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 34 položek