Seznam výrobků výrobce Yedoo

Yedoo je původní česká značka odrážedel, koloběžek a dětských kol originálního designu, kvalitního provedení a zářivých barev. Značka Yedoo vychází českého zvolání Jedůů. Vyberte si odrážedlo, koloběžku nebo kolo z nepřeberného množství modelů vždy v několika barevných provedeních. Každý model má svůj vlastní charakter a je určen pro někoho trochu jiného, v každém případě je z čeho vybírat. Nově naleznete v nabídce také koloběžky a odrážedla v designu Čtyřlístek. Vyberte si odrážedlo nebo koloběžku s Fifinkou, Bobíkem, Pinďou nebo Myšpulínem.

Patnáct let na dvou kolech


S koloběžkami a vůbec s „věcmi na kolečkách“ žijeme už skoro 15 let. Na počátku byla návštěva výstavy „Sport Show“ v Las Vegas roku 1998, kde nás ohromila široká nabídka in-line bruslí, skateboardů, ale hlavně koloběžek. Uvědomili jsme si, jak moc nám tato praktická vozítka v České republice chybí.  Rozhodli jsme se s tím něco dělat…


První prototypy jsme zkoušeli a testovali přímo v terénu mezi jezdci, kteří nám poskytovali cenné podněty pro další vývoj. Postupem času ale přicházely požadavky na další a další vylepšení, což kladlo stále větší nároky na celkové řešení. Náš tým se začal rozrůstat.


Od výroby ke značce


Zpočátku jsme veškerou energii věnovali čistě vyvíjení a prodeji vyrobených koloběžek, s ničím dalším jsme si nedělali příliš těžkou hlavu. Koloběžky a odrážedla ale začaly být populární a objevila se potřeba odlišit se od jiných výrobců a dovozců. Zkrátka, potřebovali jsme jméno.


Z hromady nápadů nakonec zvítězil název „Yedoo“, vycházející z českého zvolání „Jedůů“, které vám samo vystřelí z úst, když se řítíte velkou rychlostí na koloběžce. Značku postupně šíříme po celém světě a tak dnes na našich strojích jezdí nadšenci od Madridu po Tokio. A nejen tam. Díky spolupráci s panem Němečkem se na našich koloběžkách a odrážedlech nyní prohánějí i hrdinové Čtyřlístku v Třeskoprskách..

Zobrazit více

Od tohoto výrobce nemáme aktuálně žádné aktivní výrobky.