Seznam výrobků výrobce Sporten

Sporten je stále úspěšnou, ryze českou firmou s neobyčejně širokým sortimentem běžeckých, sjezdových, speciálních free ski lyží a snowboardů určených nejen na tuzemský trh.

VÝROBCE LYŽÍ A SNOWBOARDŮ SPORTEN


 


Historie lyží Sporten se začala odvíjet před více než 110 lety. To byl prakticky základ dnešní firmy. Tenkrát se u nás na Vysočině vyráběly lyže v malých řemeslných dílnách a každý takový pár byl nezaměnitelným originálem. První páry přišly na trh už v roce 1896. Po znárodnění novoměstských rodinných firem se do společné výroby lyží zapojili v národním podniku SPORT NOVÉ MĚSTO, který vznikl v roce 1950. Nyní Sporten, a.s.. V roce 1962 zde byly vyrobeny první laminátové běžky na světě. Od té doby se toho změnilo hodně, ale jedno zůstává pořád stejné - dovednost zdejších lidí a jejich láska k přírodě a k lyžování.


 


O zdejších lidech se říká, že se rodí s lyžemi na nohou a my věříme, že se tato skutečnost promítá i ve výrobním procesu. Samozřejmostí je vztah k přírodě a životnímu prostředí. Tomu nasvědčuje i to, že odpady vznikající při výrobě jsou ekologicky likvidované v naší spalovně nebezpečných odpadů. Takto je u nás možné zlikvidovat i vaše už nepotřebné výrobky tak, aby nezatěžovaly životní prostředí.


 


Jsme stále úspěšnou, ryze českou firmou s neobyčejně širokým sortimentem běžeckých, sjezdových, speciálních free ski lyží a snowboardů určených nejen na tuzemský trh. Devadesát procent produkce vyvážíme do celého světa a to i na náročné trhy jakými jsou například Skandinávie, USA a Japonsko. Trvale sledujeme světové trendy zimních sportů, designy povrchů a potřeby všech skupin sportovců. Nákupy kvalitních surovin, náročná vstupní a výstupní kontrola i známými producenty používané technologie nám umožňují vyrábět lyže pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Proto máme dveře do celého světa stále otevřené. Na trhu vystupujeme s kvalitními výrobky a prioritou je pro nás dodržování dodacích termínů.


Naší filozofií je vyrábět kvalitní a zároveň cenově přijatelné lyže, které učiní lyžování zábavnější a dostupnější. Na tom také všichni ve Sportenu celý rok tvrdě pracujeme. Odměnou nám jsou každoroční úspěchy sportovců, které sponzorujeme, a především spokojenost a důvěra vás - našich zákazníků.


 


POSUĎTE SAMI, JAK SE NÁM V TOMTO ROCE PODAŘILO NAŠI VIZI NAPLNIT.


 


Více informací o dalších činnostech firmy Sporten se dozvíte na: www.isporten.cz


 


Kontaktní údaje:


U Pohledce 1347
Nové Město na Moravě
Tel:(+420) 566 654 311


FAX: (+420)566 654 360
IČ: 155 31 457
E-mail:prodejna@sporten.cz


 

V letech 2010 - 2012 probíhalo vzdělávání zaměstnanců - komplexní vzdělávací program a rozvoj lidských zdrojů společnosti SPORTEN s názvem “Školení je šance” (CZ.1.04/1.1.02/35.00714), na který byla poskytnuta dotace z Evropského sociálního fondu v ČR. Více informací najdete zde.

Zobrazit více
na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 140 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 140 položek