Seznam výrobků výrobce LION

Počátky dřevovýroby sahají v Horažďovicích až do roku 1924. V roce 1934 se rozšiřuje sortiment o sportovní výrobky – hokejové hole, sáně, lyže, tenisové rámy. Výroba zaznamenávala rychlý nárůst, protože výrobců sportovních potřeb bylo velice málo. Koncem padesátých let se výrobní program začal orientovat více na hokejové hole a saně. Výrobky závodu se začaly prosazovat i na zahraničních trzích.

Společnost má velkou tradici také ve výrobě sání. Ještě v roce 1997 se vyrábělo ročně 5000 ks plastových saní. V posledních letech se vyrábí ročně více než 50 tis. ks sání ve čtyřech základních modelech, několika délkách a provedeních. V technologii nastal návrat k celodřevěným ohýbaným sáním, které především požaduje zahraniční zákazník.


Velmi populárním, rozšířeným a módním artiklem současnosti, který má Bohemia Sport ve svém výrobním programu, je dřevěný nábytek, především pak lehátka s potahem, hojně využívána k reklamním účelům. Potah lze nechat potisknout dle přání zákazníka, přesvědčte se sami.

Zobrazit více
na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 47 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 47 položek