Seznam výrobků výrobce BOB dětský nábytek

V BOB dětský nábytek, s.r.o. se rozhodli vyrábět a nabízet českým rodičům a jejich dětem kvalitní nábytek vyrobený zkušeným českým řemeslníkem ze dřeva vyrostlého v českých lesích.

V naší firmě BOB dětský nábytek, s.r.o. jsme se rozhodli vyrábět a nabízet českým rodičům a jejich dětem kvalitní nábytek vyrobený zkušeným českým řemeslníkem ze dřeva vyrostlého v českých lesích. BOB je jako značka nábytku pro děti novinkou na trhu teprve od června roku 2011. Spojili jsme naše dlouholeté zkušenosti z mnoha různých oblastí v oboru výroby nábytku s nápadem na zajímavý design nábytku vhodného pro děti a vyvinuli novou řadu, které říkáme jednoduše „PASTELKOVÝ NÁBYTEK“. Použili jsme vlastně jen rekvizitu, kterou děti důvěrně znají a denně používají při hraní doma, v mateřské školce i později při práci ve škole. Pastelky. Díky pastelkám se děti při kreslení učí manuální zručnosti, kreativitě, rozpoznávání základních barev a jejich přiřazování k věcem kolem sebe. Použití pastelek u výroby nábytku tak přirozeně navazuje na účel pastelek samotných. Podporuje dětskou představivost, fantazii a radost ze hry.


K výrobě našeho nábytku a doplňků používáme výhradně vysoce kvalitní smrkové a bukové dřevo od českých dodavatelů. Součástí dřevěného nábytku je povrchová úprava, zvláště důležitá u nábytku dětského. Malé děti se mnohdy rády zakousnou třeba do opěradla postele. Proto používáme výhradně vodou ředitelné barvy a laky splňujícími normu EN71 na povrchovou úpravu dětského nábytku a hraček. Od většiny výrobců dětského nábytku se lišíme tím, že dodáváme veškerý nábytek již zkompletovaný a připravený k okamžitému použití. Přináší to sice drobné komplikace při přepravě, ale nesporné výhody je mnohonásobně překonávají. Ušetříte peníze za řemeslníka, který vám zakoupený a doručený nábytek sestaví, případně se vyhnete závadám zaviněným neodbornou montáží. Nejdůležitějším faktorem je ovšem naprosto nesrovnatelná výsledná kvalita jednotlivých kusů nábytku. 


Spojením originálního neokoukaného designu a kladením důrazu na vysokou úroveň zpracování a kvalitu výroby tak vytváříme kvalitní, zdravotně nezávadný a 100% funkční nábytek, který dětem vytváří pestrý, veselý a zajímavý interiér.

Zobrazit více

Od tohoto výrobce nemáme aktuálně žádné aktivní výrobky.