Seznam výrobků výrobce Kovona System

Kovové regály vyráběné v Kovona System nacházejí uplatnění zejména v dílnách, garážích, prodejnách, archivech a jiných skladovacích prostorech úřadů, firem a domácností.

Kovovýroba realizovaná ve společnosti Kovona System se na globálních trzích prosazuje především díky nabídce komplexního řešení každého komponentu s maximálním důrazem na nákladovou optimalizaci prostřednictvím snižování materiálové náročnosti a pečlivým zvážením poměru technologických investic a pracnosti. Velkosériová kovovýroba ve středoevropských podmínkách je v celosvětovém měřítku konkurenceschopná také díky kreativnímu potenciálu společnosti, který se projevuje v uplatnění inovativních a sofistikovaných technologií. Efektivní kovovýroba je podporována vývojem v 3D softwaru. Velkosériová kovovýroba je v případě požadavku zákazníka doplněna o aplikaci dalších materiálů, společnost nabízí interdisciplinární znalosti v oblasti zpracování a využití plastů a materiálů na bázi dřeva. Kovové regály, díky přesnosti výroby dílců a unikátní konstrukci, vynikají stabilitou, snadností montáže, spolehlivostí a bezpečností. Kovové regály je možno zakoupit prostřednictvím našeho internetového obchodu.


Velkosériová kovovýroba je realizována zejména s využitím pokročilých znalostí v oblasti tváření kovů za studena, Kovona System zvládá následující technologické procesy:  1. Válcování otevřených a uzavřených tenkostěnných trubek a profilů.

  2. Dělení trubek, profilů a plošného materiálu včetně technologie řezání laserem.

  3. Bezdeformační ohýbání tenkostěnných trubek a profilů.

  4. Tváření plechů lisováním a ohraňováním.

  5. Vysekávání a děrování plechů, trubek a profilů.

  6. Automatické závitování a flowdrill.

  7. Odporové a obloukové svařování včetně technologie robotického svařování.

  8. Povrchová úprava práškovými nátěrovými hmotami.

Zobrazit více
Zobrazují se 1 – 24 z 24 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 24 položek