Seznam výrobků výrobce MODUS, spol. s r.o.

MODUS patří už 20 let k nejvýznamnějším producentům osvětlovací techniky v České republice a k významným exportérům tohoto průmyslového odvětví.

V roce 2006 rozhodli majitelé společnosti o doposud největší investiční akci a to jak do moderních technologií tak do nových prostor pro přestěhování výrobního závodu, kterému již současné podmínky neumožňují další efektivní rozvoj.

V oblasti technologií, MODUS investuje do nákupu nemodernějších výrobních zařízení jako jsou např. moderní lakovací linka, vystřihovací a děrovací automaty FINNPOWER, tvářecí automaty Salvagnini, jednoúčelové počítačově řízené automaty na výrobu optických systémů, laserové automaty a dalších, které umožňují dosahování požadované kvality a rychlosti zpracování produktu. MODUS bude nadále posilovat vlastní technologicko-vývojovou skupinu a současně daleko více rozvíjet spolupráci s vysokými školami (Plzeň a Liberec).

Nadále bude pokračovat mnohem širší zapojení IT do řízení procesů ve společnosti. Úspěšně jsme zavedli nový komplexní informační sytém. Zprovoznili jsme firemní Intranet a zefektivnili tok dokumentů uvnitř podniku. Celkově se mění jednak vzhled ale hlavně cíl a smysl webové prezentace společnosti směrem k aktivnímu zapojení zákazníků a veřejnosti při komunikaci se společností.

MODUS ještě zvýší důraz na podporu prodeje, kde zákazníkům nabídneme komplexní servis od nabídek až po zpracování světelně technických návrhů a poradenství. Shrnutím lze říci, že současné a budoucí úkoly společnosti jsou zaměřeny na dosažení co nejvyšší kvality a efektivity všech procesů, které ve společnosti probíhají s cílem nabídnout zákazníkům produkty a služby v nejvyšší kvalitě.

Zobrazit více
na stránku
Zobrazují se 1 – 24 z 675 položek
Zobrazují se 1 – 24 z 675 položek