Proč být naším zákazníkem?

Náš obchod vznikl za účelem podpory českých výrobců a zpřístupnění jejich výrobků všem, kteří mají zájem o české výrobky a nechtějí podporovat konkurenci ze zahraničí. Proč k nám dovážet vejce z Polska, česnek z Číny či Španělska, mléčné výrobky z Německa a naše mléko pak končí vylité na polích díky nekonkurenceschopnosti našich zemědělců.

Hlavní nevýhodou tohoto trendu je rostoucí nezaměstnanost, klesající soběstačnost a tím i únik daní z české pokladny, což vede k dalšímu a dalšímu zdražování zboží z dovozu.

Sice nenabízíme ani česnek, ani mléčné výrobky, chtěli jsme jen na tomto příkladu poukázat na nesmyslnost dovozu výrobků, které lze vypěstovat nebo vyrobit zde. Proto nabízíme ČESKÉ VÝROBKY, které vyrobili Češi.

A přináší to i mnoho výhod:

  • máme přímý kontakt s výrobcem, případně jeho klíčovým distributorem - osobní zkušenost, možnost domluvy specifických možností (potisk, zakázková výroba)
  • jasný původ výrobku (znáte, kdo výrobek vyrobil a tedy kde získat informace, náhradní díly, snadná reklamace)
  • kvalitní zákaznický servis
  • databázi výrobců (zjistíte námi ověřené informace o mnoha českých výrobcích - v sekci "Výrobci")
  • kategorizace výrobců (přehledné rozlišení, jak moc je výrobce český) - tento článek i označení každého výrobce se připravují
  • kategorizace výrobků (přehledné rozlišení, jak moc je konkrétní výrobek český) - tento článek se připravuje
  • pro zajištění těchto služeb musíme neustále aktualizovat více než 10.000 výrobků

Proto až budete příště nakupovat, vzpomeňte si na české značky a výrobce, které znal celý svět a díky masovému dovozu zanikly.

Nedovolte opakování této smutné historie a podpořte české výrobce nákupem zboží u nás, protože my pomáháme výrobcům dodávat jejich výrobky k Vám - našim i jejich zákazníkům.