Reming Sklopné sedátko do koupelny ALT.1 Zobrazit větší
ilustrační foto

Reming Sklopné sedátko do koupelny ALT.2

Rem_ALT.2

REMING

Univerzální celo nerezový sklopný sedák o rozměru 400 x 392 mm je vyroben z nerezové oceli třídy AISI 304. Maximální nosnost sedátka je dle certifikátu 200 Kg.

Více informací

5 ks

Skladem

DOPRAVA ZDARMA

15 715,70 Kč s DPH

Zobrazit cenu v EUR

Popis:

Univerzální celo nerezový sklopný sedák o rozměru 400 x 392 mm je vyroben z nerezové oceli třídy AISI 304. Maximální nosnost sedátka je dle certifikátu 200 Kg. Sedák je vyroben z nerezové oceli a robustního kloubu. Jeho využití naleznete především ve sprchách, koupelnách, ale také v předsíních, chodbách, čekárnách a všude tam, kde není mnoho místa. Sedák zabere ve sklopeném stavu pouze 7 cm místa, takže jeho využití je široké. Mezi hlavní přednosti patří nejen maximální kvalita zpracování a moderní design, ale především je myšleno na bezpečnost celého výrobku a to zejména u dětí. Sedák je zkonstruován tak, že u něj nehrozí žádné skřípnutí prstů, samovolné, prudké sklopení, jelikož je vybaven brzdou  a další nepříjemnostiV případě jakéhokoliv dotazu nebo požadavku kontaktujte náš internetový obchod.    

hmotnost: 7KgSoučástí balení je montážní sada, která obsahuje 4x hmoždinku 10/80 + 4x nerezový vrut hlava torx T 40 a návod k montáži v CZ, UK, DE, IT, F, E, NL

 

Záruka: 5 let

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: