Veselé houbičky - krtečkův vláček Zobrazit větší
ilustrační foto

Veselé houbičky - krtečkův vláček

Krtekvlak

Osmost

Vodní hračky Dárky pro děti Pro holky Pro kluky

více než 5 ks

Skladem

189 Kč s DPH

Popis:

Vydejte se vláčkem za poznáním

Projezděte každý kout světa

Krtečkův vláček projezdí s vašimi dětmi celý jejich svět. Svou jízdu začne na hlavní vlakové stanici zvané Pokojíček. Zvládne dojet daleko do vodního světa, v koupelně zpříjemní vašemu děťátku každé koupání. S houbičkovým vláčkem je legrace! A protože si Krteček a jeho kamarádi oblíbili velké vlakové výpravy, podniknete spolu výlet až na velikou zahradu. V létě u bazénu se určitě bude všem moc líbit.

  • Vláček s Krtečkem a jeho kamarády je určen pro dětiod 6 měsíců do 5 let. 
  • Délka sestaveného vláčku je přibližně 56 cm, jednotlivé vozy měří asi 16 cm.
  • Hračka je vyrobena s důrazem na rozvoj dovedností dítěte. Je vhodnou pomůckou pro edukativní interakce rodičů a dětí, i jako didaktická pomůcka.

Hmat

Poznávejte svět společně 
Když vaše děťátko poprvé uchopí vláček do ručky, pozná hmatem jeho hebkost, měkkost a poddajnost. Z okýnek na něj zamávají jeho oblíbení kamarádi. Už víte, kdo dnes bude strojvedoucím?

Těžký nebo lehký? Rychlý nebo pomalý?
Při hraní ve vodě a mimo ni vaše děťátko objeví, jak se vláček rychle mění. Jednou je lehký jako pírko a po kolejích si to uhání s větrem o závod. Ve vodě ale najednou ztěžkne. Jak je to možné? Veze přece velký náklad! A když má vláček tolik naloženo, pojede mu to do cíle určitě o něco pomaleji.

Dětský svět je jedna velká hra. Při hře s vláčkem si vaše děti ani nepovšimnou, jak jim pomáháte rozvíjet hmat, zručnost či jemnou motoriku.

Tvary

Zapojte vagóny, cestující na peróně už čekají
Podpořte dítě při objevování kouzla tvarů, které do sebe zapadají. Mašinka musí být samozřejmě první, bez ní by vláček daleko nedojel. Vagónky už si ale každý strojvedoucí zařadí po svém. Ovšem pozor, vagónek s koly otočenými vzhůru zřejmě z nástupiště neodjede!

Nastupovat, odjíždíme!
Nechte děťátko rozhodnout, zda budou kamarádi ve vláčku tentokrát mávat, muzicírovat, svačit, nebo si třeba hrát. Vyzkouší si vkládat kostky do okýnek. Pozná, který Krtečkův kamarád nejlépe pasuje do červeného vagónku?

Krtečkův vláček je ideální hračkou, s níž u svých dětí můžete aktivně rozvíjet myšlení a učit je např. rozpoznávat tvary a jejich proměnlivost.

Barvy

Jakou barvu bude mít příští stanice?
Poznávejte s houbičkovým vláčkem svět barev: „Vážení cestující, věnujte prosím pozornost tomuto hlášení. Právě přijíždíme do stanice Žluťáskovice. Vystoupí si všichni cestující se žlutou jízdenkou. Žlutý vagónek v této stanici také zůstává. Příští stanice: Modrá hora.”

Dojeďte až na konečnou
Když vláček dojede na konečnou, hra rozhodně nekončí. Kamarádi přece vláčkem jeli na výlet k duhové hoře. Postavte společně s dětmi malé jednobarevné komínky a podívejte se, kteří kamarádi jim velí. Nakonec vybudujte jeden veliký komín ze všech dílků. Kamarádi úspěšně dorazili až na duhovou horu!

Děti při hře ani nepostřehnou, jak s pomocí Krtečkova vláčku rozvíjíte jejich barvocit a kreativitu.

Kreativita

Rozvíjejte jeho kreativitu
Není to jen vláček. Může se stát vším, na co si jen vzpomenete. Provlékněte ruce okýnkem. Místo vláčku je tu rázem zábavný náramek na ručky i nožky. Panenkám zase uděláte parádní sukýnku, se kterou se nemusí bát jít si zaplavat.

Spojujte všechny jejich světy
Dovolte dalším hračkám, aby se ve vláčku projely. Na nádraží bude na takovou jízdu určitě čekat velká fronta figurek. Kdo se do vagónku vejde a kdo už ne?

Zabrnkejte na strunu dětské fantazie
Než půjdou vagónky spát, udělejte z nich ohrádku pro zvířátka. Nebudou se bát zlého vlka. Nebo společně vyrobte měkké křesílko pro oblíbeného plyšáka. Jejich fantazie je zavede ještě dále do světa, který se novými nápady jen hemží.

Rozvíjejte myšlení a kreativitu svých dětí. Krtečkův vláček vám k tomu bude skvělým pomocníkem.

Co kupuji

Především kvalitní, ryze českou hračku z certifikovaného materiálu

Zábavná, edukativní a bezpečná hračka, která je ideální pro děti ve věku od 6 měsíců po školáky.

Uvidíte, že si ji vaše dítě zamiluje, ať už se stane nedílnou součástí přebalovací nebo „koupací procedury,“ anebo nekonečným zdrojem nápadů na muchlání, natahování a montování hned po probuzení…

Dokáže jiná hračka posloužit stejně dobře jako měkký mazlík, variabilní vláček – třeba i pro oblíbené figurky a panenky, komín z kostek, měkká podložka na sezení, ohrádka pro zvířátka, mycí houbička, anebo třeba k házení, přičemž nikdy neublíží…?!

Balení obsahuje barevný molitanový vláček, který se skládá z mašinky, tří vagónků a čtyř kostek s potiskem různých motivů krtečka. Délka sestaveného vláčku je přibližně 56 cm. Vagónky i kostky může vaše dítě mezi sebou různě zaměňovat, vkládat a spojovat v různém pořadí i barevnosti.

Bezpečná hračka

Bezpečná a zdravotně nezávadná hračka

Krtečkovy houbičky ve tvaru vláčku vyrábíme v České republice. Hračka je měkká, ohebná a poddajná, pro děti starší 6 měsíců je bezpečná.

Hračka prošla řadou testů a byla označena jako zdravotně nezávadná. Než dorazila na pulty obchodů obdržela garanci Bezpečná hračka od Institutu pro testování a certifikaci.

1 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: