Cihličky pro dětičky - STANDARDNÍ SADA 24 cihliček Zobrazit větší
ilustrační foto

Cihličky pro dětičky - STANDARDNÍ SADA 24 cihliček

Atrix Design s.r.o.

Výtvarné a kreativní sady Dárky pro děti

více než 5 ks

SKLADEM

1 350 Kč s DPH

Zobrazit cenu v EUR

Popis:

Stavebnice Cihličky pro dětičky je originální česká hračka pro kluky a holky od 3 let

Z velkých lehkých kostek lze snadno stavět a nadšeně bořit nepřeberné množství obyvatelných staveb jako hrady, domky, věže, pyramidy, bunkry, zdi, křesílka, nebo je lze využít k pohybovým hrám.

Standardní sada obsahuje 24 Cihliček, ze kterých lze postavit velký hrad a spoustu dalších staveb, dále obsahuje 10 spojek, kterými se dají Cihličky spojovat a tím vytvářet dlouhé překlady nad okna a dveře. Je přiložen návod s certifikací nezávadnosti. 

Děti milují stavění a boření z velkých kostek. CIHLIČKY umožňují postavit nepřeberné množství staveb a lze je využít i k různým pohybovým hrám.

Nosnost každé CIHLIČKY je minimálně 30 kg díky speciálnímu křížově vrstvenému kartonu a důmyslným vnitřním výztuhám. Děti na ně mohou bez obav stoupat, sedat nebo lehat.

CIHLIČKY jsou certifikovány pro děti od 3 let. Z našich zkušeností vyplývá, že již dvouleté děti si s pomocí dospělé osoby výborně vyhrají.

Sada 24 Cihliček je dostačující pro rozmanité stavby v běžném dětském pokoji. Pokud chcete dětem dopřát neomezenou kreativitu, pak pořiďte ještě jednu pro opravdu rozsáhlé stavby, což ocení zejména sourozenci a dvojčata. Pro školky, družiny a dětské herny je osvědčená kombinace 2 x 24 Cihliček pro jednu hrací místnost.

Cihličky jsou v balení v rozloženém stavu. Jejich sestavení je snadné a rychlé bez nářadí nebo lepidla, stačí je pouze složit. Sada 24 ks rozložených Cihliček má rozměry 76 x 69 x 8 cm a hmotnost 10 kg.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: