Kout sprchový ravak rapier nrkrv2 čtverec 90x190cm satinsklo Zobrazit větší
ilustrační foto

Kout sprchový ravak rapier nrkrv2 čtverec 90x190cm satinsklo

1AN70U00Z1

Ravak

Na dotaz

DOPRAVA ZDARMA

10 608 Kč s DPH

Popis:

Ravak Rapier Rohový sprchový kout 87-89 x 87-89 x 190cm, posuvný, čtyřdílný, rám satin, výplň transparentní, model NRKRV2 - 1AN70U00Z1
Masivní vodící profily

Rozměry: 870 - 890 x 870 - 890 x 1900 mm

Provedení rámu: satin

Výplň z bezpečnostního skla: 6 mm transparentní


Výrobek tvoří čtyři pevné rovné díly, z nichž dva díly tvoří posuvné dveře.
K bílému koutu jsou součástí dodávky madla v provedení bílá/satin, k satinovému koutu jsou madla v provedení chrom/satin.

Montuje se do obloženého rohu koupelny na vaničky RAVAK Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem. Kombinací s pevnou stěnou typu RPS vytvoříte sprchový kout ve tvaru „U“. Sprchový kout umíme řešit i na míru.


Sprchové kouty a dveře Rapier

Elegantně zvýrazní vaši koupelnu
Sprchové kouty a dveře řady Rapier vás zaujmou především svým osobitým designem s masivními profily. Dokonalý pojezdový systém je ve spodní části opatřen systémem AntiBlock, který brání křížení a zadrhávání posuvných částí koutu a zaručí vám tak tichý a bezporuchový chod a dlouhou životnost.

Posuvný systém dveří pro malou koupelnu
Sprchové dveře řady Rapier se posunují ve vodicích profilech, takže při otevírání nezabírají žádný prostor okolo sprchového koutu. Díky vypínacímu mechanismu ve spodní části výrobku se dají posuvné dveře odklopit, popř. i vyjmout. Tato možnost velmi usnadňuje čistění a údržbu koutu.

Robustní rám
Kontrast mezi jednoduchou elegancí ploch čistého skla a výrazností rámové konstrukce dodává sprchovému koutu Rapier jedinečný vzhled. Rámy sprchových koutů a dveří Rapier nabízíme v barvě bílé nebo satin (stříbrná matná). Skleněná výplň je z kaleného bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a skla jsou ošetřena ochrannou vrstvou RAVAK AntiCalc®, která zabraňuje usazování vodního kamene a dalších sedimentů.

V řadě Rapier nabízíme výrobky se stejnou výškou 1900 mm.


Sprchové kouty a dveře RAVAK se dodávají smontované, takže je pouze jednoduše přišroubujete na zeď a utěsníte. Můžete je libovolně rozšířit použitím nastavovacích profilů, ušetříte tak peníze za atypické řešení.

Sprchové boxy se dodávají v rozloženém stavu, což umožňuje průchod výrobku do místností i s minimální šíří dveří.

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: